Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Willy de Haan 62 jaar uit Tricht
"Er over blijven klagen verandert de situatie niet*"

Dik vond ik mezelf niet, maar ik voelde me al een poosje ‘niet lekker in mijn vel’. Ik was snel moe, mijn spiegelbeeld stond me niet aan, etc. Daar kun je natuurlijk over blijven klagen maar dat verandert de situatie niet. Begin dit jaar besloot ik actie te ondernemen en ben ik naar La Peau Satin in Leerdam gegaan voor een kennismakingsgesprek.
Wat ik hoorde en zag bevestigde mijn vermoeden: met PowerSlim zou ik mijn doel zeker kunnen behalen. Zes eetmomenten op een dag, lekkere recepten en een goede structuur. “Dat moet te doen zijn!” dacht ik.
Daarin heb ik gelijk gekregen! Week na week kwam ik dichterbij mijn doel. De ene week ging gemakkelijker dan de andere, maar ja.. ik ging ook wel eens op vakantie of uit eten. Ik deed dan gewoon mee, alleen iets minder uitbundig dan vroeger.
Ik ben reuze blij met mijn ‘nieuwe ik’. Shoppen voor nieuwe kleding is leuker en ik voel me veel beter. PowerSlim heeft me gebracht waar ik op hoopte!
div> div> div>