Winkelwagen
Terug

39 jaar uit Helmond

"Het is fijn dat ik altijd kan terugvallen op mijn coach*"

Afgelopen jaar besloot ik om gezonder te gaan eten en meer te gaan sporten. Ik merkte dat ik minder gevarieerd ging eten en weinig inspiratie had om ervoor te zorgen dat ik weer lekker in mijn vel ging zetten.

In mijn omgeving had ik al verschillende positieve verhalen  gehoord over PowerSlim. Gezond eten met makkelijke recepten en de producten van Powerslim zouden de perfecte combinatie moeten zijn!

Dus ik besloot om ervoor te gaan, en ging naar Saskia, mijn geweldige PowerSlim coach. Zij gaf me vanaf het eerste moment het gevoel dat mij dit zou gaan lukken!

Door haar fijne en persoonlijke begeleiding heb ik geleerd om met meer variatie te koken en goed te letten op de keuzes die ik maak met wat ik ga eten. Dankzij mijn coach behaal ik mijn doelen in een fijn tempo en weet ik ook dat het me gaat lukken om dit te behouden.

Een koolhydraatarm eetpatroon is voor mij een levensstijl geworden die ik niet meer kan missen want ik voel me er veel beter door! Het is heel fijn dat ik altijd kan terugvallen op mijn coach met vragen of als ik even een extra zetje nodig heb om door te gaan!

Saskia
Coach van Elsemieke

Zoek een coach

Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Leonora van Werven, 54 jaar uit Veenendaal "Een frisse start: hoe ik 22 kilo verloor en mezelf terugvond*"

Na een moeilijke periode waarin alles wegviel, besloot ik dat ik niet ongezond verder wilde leven. Met PS. food & lifestyle vond ik precies wat ik nodig had: persoonlijke begeleiding, structuur en haalbare weekmenu’s. Ik leerde weer goed voor mezelf zorgen, beter luisteren naar mijn lichaam en mild te zijn voor mezelf. Nu voel ik me energieker, zelfverzekerd en durf ik weer te dromen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Saskia Coolen, 40 jaar uit Weert "Mijn lijf en uitstraling zijn eindelijk weer in balans*"

Ik was nooit zo bezig met mijn gewicht. Mijn uitstraling vond ik belangrijker tot het moment waarop mijn uitstraling niet meer mijn gewicht compenseerde. Op mijn verjaardag zag ik een vriendin stralen dankzij het PS. food & lifestyle programma. Dat inspireerde mij om ook te starten. Wat begon met het doel om 5 kilo kwijt te raken, werd een complete transformatie.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer

* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer