Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Marieke Hoogenraad 51 jaar uit Ede
"Ik ben geen type dat de hele dag calorieën telt*"

In zes jaar tijd ben ik meer dan 25 kilo aangekomen als gevolg van bijwerkingen van mijn medicijnen. Toen ik de 90 kilo aantikte, dacht ik ”en nu is het genoeg, voordat ik de 100 aantik”. Ik ben alleen geen type dat de hele dag calorieën telt, dus ik zocht naar een goede manier om met hulp af te vallen.
Het was duidelijk dat ik hiervoor moest gaan
Ik begon te sporten bij een sportschool waar ook PS. food en lifestyle voedingscoaches werkten. Ik besloot om een kennismakingsgesprek in te plannen. En na de intake wist ik dat ik hiervoor moest gaan!
Wat ik vooral fijn vond was dat ik de eerste week van het PS. food & lifestyle programma een kant en klaar starterspakket meekreeg met de juiste voedingsmiddelen. Ook het kookboek van PS. food & lifestyle vond ik heel handig. Later gebruikte ik de PS. app voor menusuggesties, die verrassend veel lekkere recepten bevatte.
Ik hoefde het niet alleen te doen en dat hielp enorm!
Mijn coach leerde mij een koolhydraatarm eetpatroon aan. In de kern hield het voor mij vooral in: geen brood, aardappels, pasta en suiker en meer groenten en eiwitten. Het was erg fijn om met vragen mijn coach Jeanet te kunnen appen, vooral als ik onverwacht in een restaurant belandde en niet wist wat ik kon eten. Ze was er altijd voor me en reageerde heel snel, waardoor ik toch kon genieten van mijn avond. Ik hoefde het niet alleen te doen en dat hielp enorm!
Een stok achter de deur
Elke week wegen en een gesprek met mijn coach was precies wat ik nodig had, een goede stok achter de deur. In september 2022 begon ik en in juli 2023 bereikte ik mijn streefgewicht van 65 kilo!
Nu probeer ik op dit gewicht te blijven. Maar mijn coach geeft me nog een jaar lang nabegeleiding. En zo kan ik nog regelmatig bij haar langs gaan om mijn gewicht in de gaten te houden en mijn eetpatroon bij te stellen waar nodig.
Weer graag op de foto
Het leukste moment was toen ik van maat L weer kleding in maat S kon kopen. Het voelde geweldig om weer leuke, nieuwe kleding te 'moeten' kopen! En nu ga ik weer graag op de foto, en heb zelfs aan een fotoshoot meegedaan.