Winkelwagen
Terug

64 jaar uit Zaamslag

"Ik miste iemand waar ik met vragen terecht kon*"

Ik ben Miriam, 60 jaar en woon in Zeeuws-Vlaanderen. Ik ben getrouwd met Hans, heb 2 dochters en 3 kleinkinderen. Ik ben lekker bourgondisch ingesteld, ik houd van lekker eten en drinken en één van mijn hobby’s is koken en bakken.

Eind 2020 ben ik eens goed na gaan denken over mijn eetpatroon en gewicht. Ik ervaarde allerlei ongemakken en als ik zo door ga, ga ik me steeds minder goed in mijn vel voelen en gaat het misschien de verkeerde kant op.

Ik had een coach nodig

Ik heb de kerstdagen afgewacht en begin januari 2021 heb ik een boek aangeschaft over een koolhydraatarm dieet. Ik ben zelf begonnen met een gewicht van 103,3kg. De kilootjes vlogen er in het begin af, maar ik miste toch iemand waar ik met vragen terecht kon. Ik wist ook niet of ik op deze manier wel goed bezig was en ik vond de gerechten niet zo.. Ik had ook al ervaring met andere diëten, maar kon me vaak niet vinden in de recepten of manier van afvallen.

Mijn dochter was begonnen met het PS. food & lifestyle programma, en was heel enthousiast. Ze heeft mijn probleem voorgelegd aan haar coach Jeanine, die ook gediplomeerd hormoontherapeut is, en in februari ben ik gestart. 

Jeanine en ik hadden gelijk een klik en ik kon er met al mijn vragen terecht. Had ik een vraag dan hoefde ik haar maar een appje te sturen en al snel kreeg ik een antwoord van haar terug. Wij hebben iedere week contact gehad via FaceTime, omdat de afstand te ver was om iedere week naar haar toe te komen. Ik heb een speciale weegschaal aangeschaft en mijn resultaten heb ik iedere week naar haar toegestuurd. Dat beviel prima.

Wat een heerlijke recepten!

Ook de recepten vond ik heel verrassend. Er waren maar weinig gerechten die we niet lekker vonden. Hans at vaak met mij mee en verbaasde zich over de combinaties met heerlijke smaken, want aan de gerechten zit zeker veel smaak. Mijn favoriete recept is de steaksalade. Ook de sojarijst is heel lekker.

Ik vond het ook fijn om zes eetmomenten op een dag te hebben. De repen van PS. food & lifestyle die ik als tussendoortje nam waren erg lekker. Mijn favoriet is de melkchocolade chunk.
Het was iedere week weer leuk om een weekmenu te maken. Ik stelde zelf een weekmenu samen met behulp van de kookboek van PS. food & lifestyle en haalde inspiratie uit de koolhydraatarme recepten van de website. Ik vond het geweldig om steeds weer een nieuw recept uit te proberen. Ik maakte een menu op de computer en iedere week vulde ik die weer in met heerlijke recepten. Het weekmenu werd uitgeprint en kwam op het prikbord in de keuken te hangen, wat heel gemakkelijk was, want zo wist ik wat voor producten ik nodig had en wat ik nog moest bestellen of halen.

Mijn doel

Na een paar maanden op deze fijne manier met deze nieuwe eetgewoonte bezig te zijn (want zo noem ik het), merkte ik al heel veel verschil. Ik voelde me zoveel beter. Dat was voor mij echt een geweldige overwinning en ik kreeg alleen maar meer motivatie om mijn einddoel te halen.

Natuurlijk heb ik ook mijn mindere momenten gekend, maar samen met de begeleiding van mijn geweldige coach ging ik gewoon weer verder. En met succes, want eind oktober heb ik mijn doel bereikt! Ik ben super trots en blij dat ik dit heb gehaald. En wat een complimenten heb ik al gekregen!

Achteraf gezien is het heel gemakkelijk gegaan, deze leefstijl past helemaal bij mij.

Nieuwe levensstijl

Ik ben nu een maand verder en zit nu in de fase om in balans te blijven. Ik begin nu mijn draai daar ook in te vinden. In het begin vond ik dat toch wel lastig omdat ik al bijna een jaar met fase 1 bezig ben geweest en nu ook weer andere producten mag gaan gebruiken.

Ik heb gekozen voor 3 hoofdmaaltijden en 1 tussendoortje en daar voel ik me prima bij. Mijn knop is helemaal om en dat wil ik ook zo houden. Ik weet zeker dat het mij ook gaat lukken om dit zo te behouden! En wat betreft mijn coach.. die is nog niet van mij af. De gerechten van PS. food & lifestyle die blijven er zeker in. Ik ben ook heel benieuwd naar de nieuwe producten voor fase 3, van PS. life.

Ik heb nog een tip: luister goed naar je lichaam, en wil je er iets aan veranderen dan is deze leefstijl absoluut geen straf. De producten en gerechten zijn heerlijk en je hebt veel keuze. Ik voel met mijn deze nieuwe levensstijl in ieder geval veel beter en dat wil ik graag zo houden!

Jeanine
Coach van Miriam

Zoek een coach

Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Romée Poot-Drees, 44 jaar uit Heerjansdam "Mijn nieuwe levensstijl geeft me energie en houd ik met gemak vol!*"

Ik heb geleerd goede, gezonde keuzes te maken, te luisteren naar mijn lichaam en zit eindelijk weer lekker in mijn vel. Dit kan ik volhouden, het is geen dieet maar een leefstijl.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Domini Verzantvoort, 32 jaar uit Rosmalen "Ik wilde dit jaar echt gaan knallen!*"

Voor mijn zwangerschappen wilde ik al wat kilo’s kwijt, maar na twee zwangerschappen was dit aantal kilo’s alleen maar gegroeid. Daar komt bij dat ik me niet meer helemaal mezelf voelde en daar wilde ik heel graag wat aan doen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer