Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Brenda Emens 45 jaar uit Vlaardingen
"Meer energie, dat had ik écht nodig!*"

Als werkende moeder van twee kinderen heb je het altijd druk en vergeet je jezelf wel eens. Ik was zo’n drie jaar geleden helemaal op. Ik had geen energie meer er en ik wilde er wat kilo’s af. Ondanks mijn overgewicht waren die kilo’s voor mij bijzaak. Meer energie, dat had ik écht nodig.
Ik ging overstag!
Ik heb mijn coach, Carole van Beauty & Balance, leren kennen via de zwemles van mij oudste zoon. Ze legde me uit wat het PS. food & lifestyle programma inhoudt en wat haar eigen ervaring met het programma is. Haar verhaal was zo duidelijk en ze was zo positief dat ik overstag ging. En daar heb ik tot op de dag van vandaag geen spijt van!
Verantwoorde keuzes maken
Het PS. food & lifestyle programma is heel goed te combineren met mijn gezin. De voorbereiding is makkelijk en je hebt heerlijke tussendoortjes. Tijdens een filmavond kon ik dus ook gewoon 'mijn m&m's' (PS. food & lifestyle chocolade parels) eten zonder 'nee' te hoeven zeggen.
Ik ben van mening dat goede coaching bij het aanpassen van je levensstijl heel belangrijk is. Een coach staat altijd voor je klaar, zoekt dingen voor je uit en vraagt door als het bijvoorbeeld even niet zo goed lukt. Carole bleef bovenal heel realistisch, want zeg nou zelf.. we moeten ook leven en zijn ook vrouw. Maar de verantwoorde keuzes, die moeten we zelf maken.
Dit helpt mij om in balans te blijven
Het PS. food & lifestyle programma heeft mij heel veel inzicht gegeven in mijn voedingspatroon. Ik heb leren luisteren naar mijn lichaam en hormonen. En ik heb me weer een partij energie, heerlijk! Maar eerlijk is eerlijk, ik ben nu twee jaar stabiel en ik heb het af en toe best lastig. Ik neem nog regelmatig een PS. food & lifestyle product, dat helpt mij om in balans te blijven.
Maar wat mij het meest in balans houdt is mijn coach! Mijn eigenwijze hoofd opzij zetten, gewoon weer een afspraak maken. En ja, ook na al die tijd is ze er nog steeds voor me!
“Wat ik je graag nog wil meegeven: wees heel trots op elke verandering die je zelf bereikt hebt.”