Winkelwagen
Terug

49 jaar uit Beneden-Leeuwen

"Na de tweede week was ik helemaal om!*"

Ik ben al jaren aan de zware kant, maar voor een beter eetpatroon op eigen houtje had ik geen ruggengraat. Iedere keer dacht ik maandag begin ik en dan was het maandag en was ik het alweer "vergeten". Het is makkelijk om te zeggen dat je zelf ook gezond kunt eten en op kunt letten, maar ik kon dat dus niet. Na de zomer kwam ik op het punt dat ik me niet lekker in mijn vel voelde zitten. Mijn PowerSlim coach Christel van Change4u komt al een tijdje in mijn salon en vertelde over het PowerSlim programma. Ik heb toen de stoute schoenen aangetrokken en een afspraak gemaakt.

Het intakegesprek verliep goed maar ik schrok van de weegschaal. Ook merkte ik dat ik voor mezelf weer excuses aan het verzinnen was. Ik dacht ‘Ja, maar ik wil wel een wijntje in het weekend’ en ik hoorde mezelf zeggen ‘Dat ik het wel zou proberen, maar ik direct zou stoppen als ik het niet vol zou houden’. Maar na de tweede week was ik helemaal om en super gemotiveerd om door te gaan. Het wijntje heb ik nog steeds niet aangeraakt en excuses om er niet mee door te gaan heb ik niet.

Inmiddels ben ik al goed op weg richting mijn doel en voel ik me super! Ik eet nu 6 keer op een dag en heb daardoor helemaal geen honger. De maaltijden zijn super. Je kunt zelf bepalen, vanuit de weekmenu's of uit het starterspakket, wat je wel en niet lekker vindt. Om zo je ritme en eetgewoonte aan te passen. Het voelt niet als lijnen omdat je kunt kiezen uit heerlijke tussendoortjes en gewoon normaal kunt eten. Met het avondeten eet ik gewoon met mijn gezin mee en pak ik in plaats van de koolhydraten een PowerSlim product. Ik ben nog niet op mijn streefgewicht dus ik ga nog even door. Dat komt ook doordat ik mijn streefgewicht steeds verder naar beneden bij stel.

Ik heb ontzettend veel steun aan mijn PowerSlim coach Christel. Ze is eerlijk, geeft goede adviezen en sluit haar wijze van coaching heel erg aan op wat ik fijn vind. Door haar enthousiasme is het echt een stimulans om door te gaan.

Christel
Coach van Anouska

Zoek een coach

Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Leonora van Werven, 54 jaar uit Veenendaal "Een frisse start: hoe ik 22 kilo verloor en mezelf terugvond*"

Na een moeilijke periode waarin alles wegviel, besloot ik dat ik niet ongezond verder wilde leven. Met PS. food & lifestyle vond ik precies wat ik nodig had: persoonlijke begeleiding, structuur en haalbare weekmenu’s. Ik leerde weer goed voor mezelf zorgen, beter luisteren naar mijn lichaam en mild te zijn voor mezelf. Nu voel ik me energieker, zelfverzekerd en durf ik weer te dromen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Saskia Coolen, 40 jaar uit Weert "Mijn lijf en uitstraling zijn eindelijk weer in balans*"

Ik was nooit zo bezig met mijn gewicht. Mijn uitstraling vond ik belangrijker tot het moment waarop mijn uitstraling niet meer mijn gewicht compenseerde. Op mijn verjaardag zag ik een vriendin stralen dankzij het PS. food & lifestyle programma. Dat inspireerde mij om ook te starten. Wat begon met het doel om 5 kilo kwijt te raken, werd een complete transformatie.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer