Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Paul Kurver 58 jaar uit Horst
"Na één week voelde ik me al direct beter!*"

Als vrachtwagenchauffeur ben ik jarenlang van huis weg geweest. Ik at 3 à 4 keer per week in restaurants en ben daardoor veel te zwaar geworden.
In oktober 2018 voelde ik me slecht en erg moe. Aan een vriendin vertelde ik dat ik me moe en niet lekker in mijn vel zat. Zij vertelde dat zij en haar man het PowerSlim programma hadden gevolgd en dat dit ook wel iets voor mij was.
Doordat ik een andere baan heb gekregen waarbij ik elke dag thuis ben, dacht dat ik dat nu maar eens moest proberen. Dus maakte ik een afspraak bij een PowerSlim coach bij mij in de buurt, Joy van BeautyNJoy in Horst.
Joy nam uitgebreid de tijd voor me en gaf me allerlei informatie. Ik besloot om het te gaan proberen!
Op 15 oktober 2018 ben ik begonnen. En na één week voelde ik me al direct beter!
Met de producten van PowerSlim kon ik het goed vol houden, en inmiddels heb ik mijn doel weten te bereiken. Ik ben die vriendin en Joy natuurlijk dankbaar voor de hulp!
Ik kan ook anderen, die niet lekker in hun vel zitten, aanraden om PowerSlim te gaan volgen.
div> div> div>