Winkelwagen
Terug

50 jaar

"Volhouden gaat me zeker lukken!*"

Als je merkt dat kleren niet meer passen, bewegen niet meer zo makkelijk gaat en je niet meer lekker in vel zit dan weet je dat je er iets moet aan doen.

Ik was op het punt gekomen dat ik dacht: “En nu is het genoeg! Ik ga iets aan mijn levensstijl doen.”

Ik kwam terecht bij PowerSlim. Na het intakegesprek bij een PowerSlim coach bij mij in de buurt, ben ik onmiddellijk gestart.

Het was, in het begin, wel wat zoeken naar de beste manier, wat werkt wel en wat niet. Ik vond het fijn dat je zes eetmomenten op een dag hebt. De eerste dagen is het toch een beetje afkicken van de zoetigheid die je normaal dagelijks binnenkrijgt.

De ene week verliep vlotter dan de andere, maar tijdens mijn wekelijkse afspraak met mijn coach zochten we samen naar de oorzaken en vooral naar oplossingen.  Dit geeft je weer moed en doorzettingsvermogen.

Ik heb echt heel veel aan onze wekelijkse afspraak.

Daarnaast zijn de producten van PowerSlim lekker en kan je deze aanvullen met de toegestane verse producten. 

Intussen heb ik mijn doel bereikt en merk ik dat ik mij beter voel dan ooit tevoren! Volhouden is nu de boodschap maar dit gaat mij zeker lukken!

Zoek een coach

Maak nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Leonora van Werven, 54 jaar uit Veenendaal "Een frisse start: hoe ik 22 kilo verloor en mezelf terugvond*"

Na een moeilijke periode waarin alles wegviel, besloot ik dat ik niet ongezond verder wilde leven. Met PS. food & lifestyle vond ik precies wat ik nodig had: persoonlijke begeleiding, structuur en haalbare weekmenu’s. Ik leerde weer goed voor mezelf zorgen, beter luisteren naar mijn lichaam en mild te zijn voor mezelf. Nu voel ik me energieker, zelfverzekerd en durf ik weer te dromen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Saskia Coolen, 40 jaar uit Weert "Mijn lijf en uitstraling zijn eindelijk weer in balans*"

Ik was nooit zo bezig met mijn gewicht. Mijn uitstraling vond ik belangrijker tot het moment waarop mijn uitstraling niet meer mijn gewicht compenseerde. Op mijn verjaardag zag ik een vriendin stralen dankzij het PS. food & lifestyle programma. Dat inspireerde mij om ook te starten. Wat begon met het doel om 5 kilo kwijt te raken, werd een complete transformatie.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer