Nancy Ladang 52 jaar
"Voor mij is het belangrijk dat ik nu veel meer zelfvertrouwen heb!*"

Ik ben Nancy en 46 jaar. Door omstandigheden ging ik steeds minder lekker in mijn vel zitten. Ik vond het moeilijk te aanvaarden dat ik de zwangerschapskilo’s niet eraf kreeg. Ook medicatie, de overgang en het stoppen met roken werkte niet mee.
Ik wist me geen raad meer en aanvaardde mezelf niet meer, tot mijn stiefdochter me vertelde dat zij haar doel had weten te bereiken met behulp van het PowerSlim programma. Ze voelde zich veel beter en goed in haar vel. Dat was wat ik ook wilde!
Ik heb meteen contact opgenomen met een PowerSlim coach bij mij in de buurt. Daar werd ik heel goed opgevangen en kreeg ik de nodige uitleg.
De eerste week vond ik lastig. Maar gelukkig zette ik door, en het volhouden werd beloond!
De meesten zeggen dat het prijzig is en beginnen er daarom niet aan. Mijn ervaring is: door de producten van PowerSlim bespaar ik op mijn uitgaven in de supermarkt en dat compenseert voor mij.
Voor mij is het belangrijk dat ik nu veel meer zelfvertrouwen heb en weer lekker in mijn vel zit! Ik durf weer op foto’s te gaan en jurkjes te dragen!
Je beseft pas dat het werkt als je de stap durft te zetten en niet opgeeft.
Mijn dank aan mijn coach voor de steun en dat ze altijd voor me klaar stond om me op te vangen. Het heeft mijn leven veranderd in positieve zin!
div> div> div>